Szanowni Państwo!

Biuroinvest Sp. z o.o. legitymuje się wieloletnim doświadczeniem w branży posadzkarskiej, zarówno jeśli idzie o dystrybucję wszelkiego typu pokryć podłogowych i chemii budowlanej, jak i szeroko pojęte wykonawstwo oparte o nowoczesne technologie.

Oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo
  • kompletacje dostaw
  • prace instalatorskie
  • indywidualne rozwiązania
  • spełnienie wszelkich wymogów użytkowych

Do podstawowych, oferowanych przez nas rodzajów pokryć podłogowych należą:

Wykładziny zmywalne

PCV, kauczukowe, linoleum – znajdujące szerokie zastosowanie w szkolnictwie, sektorze medycznym, gastronomii, jak również w ciągach komunikacyjnych obiektów biurowych i handlowych. Mogą być wykonywane w wielu specjalistycznych wersjach takich jak: antystatyczne, prądoprzewodzące, antypoślizgowe i narażone na ekstremalne warunki eksploatacji.

Wykładziny dywanowe

Wykładziny w płytkach i rolkach, przeznaczone do pomieszczeń biurowych, hotelowych oraz handlowych i szpitalnych. Proponujemy wyjątkowo bogatą ofertę wzorniczo-kolorystyczną materiałów wykonanych z najnowocześniejszych włókien sztucznych i surowców naturalnych, włącznie z materiałami produkowanymi na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem specjalnych kolorów, wzorów i logo.

Podłogi techniczne

Podłogi umożliwiające stały dostęp do okablowania i wszelkich instalacji, zarówno z płyt wiórowych jak i mineralnych.

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane warstwowe, modularne i wykonywane w technikach tradycyjnych.

Przemysłowe posadzki żywiczne.

Szlifowanie oraz odnawianie betonu, lastrika itp.

W trosce o pełną satysfakcję i komfort naszych Klientów a także by uczynić naszą ofertę w pełni kompleksową, świadczymy pełną obsługę wykonywanych powierzchni w zakresie konserwacji, czyszczenia i reperacji, zgodnie z zaleceniami producentów wykładzin, co ma istotny wpływ na warunki wieloletniej gwarancji.

Bezpośrednia współpraca z liczącymi się na rynkach światowych producentami, zespół wysokokwalifikowanych pracowników technicznych oraz stosowanie profesjonalnego sprzętu pozwala sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.